Apie mus

UAB "Šiaulių Baldai" - gerai žinoma, viena didžiausių baldų prekybos bendrovių Lietuvoje, įkurta 1992 m. Šiauliuose. Per daugiau nei 20 veiklos metų "Šiaulių baldai" sukaupė didžiulę patirtį baldų prekybos, gamybos ir paslaugų organizavimo srityje. Nuosekliai ir sėkmingai dirbdama bendrovė bendradarbiauja su didžiausiais užsienio ir Lietuvos baldų gamintojais, kas leidžia pasiūlyti klientams platų ir naujausias tendencijas atspindintį baldų asortimentą.

Tiek šioje UAB "Šiaulių baldai" elektroninėje parduotuvėje, tiek bendrovės baldų salone, esančiame Aido g. 10, Šiauliuose, rasite platų svetainės, miegamojo, prieškambario, biuro, vonios, jaunuolio, valgomojo baldų asortimentą. Klientams bus pasiūlytas platus medžiagų bei spalvų pasirinkimas, visos įmanomos baldų komplektacijos, o patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai suteiks išsamią konsultaciją. Pas mus galite įsigyti ne tik baldų, kadangi "Šiaulių balduose" vienas plačiausių Lietuvoje kilimų pasirinkimų, taip pat karnizai, užuolaidos, matracai, šviestuvai, patalynė ir kiti namų dekoro bei interjero elementai, baldinė furnitūra. Mūsų klientams siūlomos ypatingai palankios pirkimo išsimokėtinai sąlygos, taip pat teikiamos baldų pristatymo, surinkimo, kilimų apsiuvimo ir kitos paslaugos.

www.siauliubaldai.lt - elektroninė baldų parduotuvė, kurioje galite rasti visapusiškų įvairiausių baldų. Platus prekių asortimentas ir teisinga kaina užtikrina galimybę išsirinkti kiekvieno skoniui tinkamą daiktą, padėsiantį atgaivinti Jūsų namus ir gyvenimą padaryti patogesnį. 

Mes esame tam, kad padėtume Jums įsigyti kokybiškiausias prekes už prieinamą kainą. Šiaulių baldai užpildo kokybės ir kainos neatitikimo bei mažo pasirinkimo trūkumus daugumoje Lietuvos baldų salonų. Todėl dabar neišeidami iš namų galite išssirinkti Jums patinkantį baldą, o mes užtikrinsime patogų ir greitą pristatymą, prekės kokybę bei mažiausią kainą. 

Esame dėl Jūsų !