Čiužinys PEGASO
Čiužinys PEGASO
  • Čiužinys PEGASO
  • Čiužinys PEGASO

Čiužinys PEGASO

239,00€
Dydis

Nestandartinių išmatavimų čiužinius galite užsisakyti mūsų parduotuvėje. 

Pristatymo terminas 7-21 dienos. 

Šiaulių mieste prekės pristatymas nemokamas, į kitus miestus taikomas mokestis (įkainiai pristatymo sąlygose).

Aprašymas

* Pegaso - tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Viena čiužinio pusė dengta 4 cm profiliuotu viskoelastinės medžiagos (memory foam) sluoksniu. Labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis, lengvai juos masažuodamas, viso miego metu. Kuomet kūnui reikalingas intensyvesnis masažas, patariama naudoti kitą čiužinio pusę, kurią dengia kietesnis profiliuoto, itin elastingo putų poliuretano HR sluoksnis. Suteikiama ideali atrama kūnui miego metu. Lengvas masažas pagerina kraujo ir medžiagų apykaitą. Čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių.

* Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas, prireikus galima skalbti.

* Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 23 cm.

Gamintojas: UAB "Ausnė", Lietuva.

Viskoelastinė medžiaga

Yra itin elastinga, reaguoja į kūno šilumą, dėl ko minkštėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. 

Elastinis porolonas HR

Pasižymi dideliu elastingumu ir ilgaamžiškumu. Banguotas medžiagos paviršius pagerina oro cirkuliaciją ir padeda geriau pasišalinti drėgmei bei prakaitui.