Čiužinys LAGŪNA
Čiužinys LAGŪNA
  • Čiužinys LAGŪNA
  • Čiužinys LAGŪNA

Čiužinys LAGŪNA

259,00€
Dydis

Nestandartinių išmatavimų čiužinius galite užsisakyti mūsų parduotuvėje. 

Pristatymo terminas 7-21 dienos. 

Šiaulių mieste prekės pristatymas nemokamas, į kitus miestus taikomas mokestis (įkainiai pristatymo sąlygose).

Aprašymas

* Lagūna - tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tai dvipusis čiužinys, kuriame iš vienos pusės dviejų medžiagų, tai: 1,2 cm kokoso pluošto ir  3 cm profiliuoto latekso sluoksnis, o iš kitos pusės 1,2 cm kokoso pluošto ir  3 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinys. Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti tvirtam ir itin elastingam. Viena čiužinio pusė yra minkštesnė, kita labiau elastinga ir kietesnė. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą maksimaliam kūno komfortui.

* Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialerginia putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas, prireikus galima skalbti.

* Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 24 cm.

Gamintojas: UAB "Ausnė", Lietuva.

Kokosas

Natūrali, ekologiška, tvirta, pralaidi orui ir ilgaamžė nesukelianti alergijos medžiaga.

Elastinis porolonas HR

Pasižymi dideliu elastingumu ir ilgaamžiškumu. Banguotas medžiagos paviršius pagerina oro cirkuliaciją ir padeda geriau pasišalinti drėgmei bei prakaitui. 

Lateksas

Higieniška ir antibakterinė medžiaga suteikia minkštumo, šilumą ir patogumą.