Čiužinys AMADEO eucatherm C

Čiužinys AMADEO eucatherm C

182,00€
Dydis
Čiužinio užpildas

Nestandartinių išmatavimų čiužinius galite užsisakyti mūsų parduotuvėje.

Pristatymo terminas 7-30 dienų. 

Šiaulių mieste prekės pristatymas nemokamas, į kitus miestus taikomas mokestis (įkainiai pristatymo sąlygose).

Aprašymas

Kišeninių spyruoklių čiužinys su eucatherm C užpildais.

* Vertinantiems komfortą - tai idealus čiužinys. Ergonomiškas kišeninių spyruoklių blokas palaiko taisyklingą stuburo padėtį, o užpildo medžiaga eucatherm C neleidžia atsirasti per didelio spaudimo zonoms. Čiužinių testavimo įranga ERGO CHECK atlikti bandymai parodė, kad eucatherm C užpildai ženkliai sumažina kūno audinių spaudimą didžiausio slėgio vietose (pečių ir klubų zonos). 

* EUCATHERM C tai viskoelastinė medžiaga, nealergiška, atitinkanti Oeko-Tex Standart 100 reikalavimus. Deformuotą pirmykštę formą atgauna labai lėtai, o veikiama šilumos minkštėja ir tampa elastingesnė.

* Drėgmė nesikaupia čiužinio viduje, dėl puikaus spyruoklinio bloko pralaidumo orui. Palaikomas optimalus šilumos balansas.

* Spyruoklių blokui suteikiama 5 metų garantija. Čiužinio aukštis 20 - 22 cm.  

Gamintojas: UAB "Gemega", Lietuva.

Eucatherm C (3cm)

Nealergiška, bekvapė, kietesnė viskoelastinė medžiaga. Ypatingai gerai prisitiko prie žmogaus kūno formų ir reaguoja į skleidžiamą šilumą, jos veikiama minkštėja ir tampa elstingesnė.  

Eucatherm C su soja (5cm)

Vidutinio kietumo viskoelastinė medžiaga. Jos viena sudėtinė dalis pakeista sojos aliejumi. Ekologiška ir higieniška užpildo medžiaga atitinka 1 klasės produktų (tinkančių kūdikiams ir vaikams iki 2 metų) reikalavimus.