Čiužinys SUPPERA
Čiužinys SUPPERA
  • Čiužinys SUPPERA
  • Čiužinys SUPPERA

Čiužinys SUPPERA

269,00€
Dydis

Pristatymo terminas 7-21 dienos. 

Šiaulių mieste prekės pristatymas nemokamas, į kitus miestus taikomas mokestis (įkainiai pristatymo sąlygose).

Aprašymas

* Suppera - čiužinys mėgstantiems patogią, minkštą lovą. Klasikinis, visų mėgstamas, nepriklausomų spyruoklių blokas (Pocket) su 4cm viskoelastinio (memory foam) putų poliuretano lakštu. Dėl tinkamos kūno padėties sumažinama kūno apkrova. Kiekviena spyruoklė įvilkta į medvilninį maišelį individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno padėtį. Tai tylus čiužinys. Norėdami šiek tiek kietesnio pagrindo tiesiog apverskite šį čiužinį, nes jis yra dvipusis ir miegosite ant itin elastingo putų poliuretano paviršiaus.

* Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. prireikus galima skalbti.

* Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 23 cm.

Gamintojas: UAB "Ausnė", Lietuva.

Viskoelastinė medžiaga

Yra itin elastinga, reaguoja į kūno šilumą, dėl ko minkštėja jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. 

Elastinis porolonas HR

Pasižymi dideliu elastingumu ir ilgaamžiškumu. Banguotas medžiagos paviršius pagerina oro cirkuliaciją ir padeda geriau pasišalinti drėgmei bei prakaitui.