Čiužinys AMADEO SUPER

Čiužinys AMADEO SUPER

162,00€
Dydis
Čiužinio užpildas

Nestandartinių išmatavimų čiužinius galite užsisakyti mūsų parduotuvėje.

Pristatymo terminas 7-21 dienos.

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI.

Aprašymas

Mažų kišeninių spyruoklių čiužinys su standartinio porolono užpildu arba elastiniu porolonu HR, ar lateksu.

* Didesnio svorio žmonėms rekomenduojamas šis mažų kišeninių spyruoklių čiužinys. Lyginant su kitais AMADEO grupės gaminiais, šio čiužinio spyruoklės mažesnės, tačiau jų žymiai daugiau, todėl AMADEO super ergonomiškumas - ypatingas.

* Šio gaminio spyruoklės pagamintos iš plonos vielos ir įvilktos į specialios medžiagos kišenes. Spyruoklės yra labai minkštos, tačiau sujungtos į visumą sudaro elastingą, ypač gerai prisitaikantį prie gulinčiojo kūno svorio. Didelis spyruoklių skaičius, patenkantis į spaudimo plotą žmogui gulint, net ir sunkesnio žmogaus kūno svorį paskirsto labai tolygiai. Spyruoklės viena su kita nesiliečia, todėl neskleidžia jokių garsų. Šio bloko 1 m2 yra 520 vnt. mažų kišeninių spyruoklių.

* Spyruoklių blokui suteikiama 5 metų garantija. Čiužinio aukštis 18 cm. 

Gamintojas: UAB "Gemega", Lietuva. 

Porolonas

Šios medžiagos struktūra suteikia minkštumą ir šilumą. Banguotas medžiagos paviršius pagerina oro cirkuliaciją ir padeda geriau pasišalinti drėgmei bei prakaitui. 

Elastinis porolonas HR

Pasižymi dideliu elastingumu ir ilgaamžiškumu. Banguotas medžiagos paviršius pagerina oro cirkuliaciją ir padeda geriau pasišalinti drėgmei bei prakaitui. 

Lateksas

Higieniška ir antibakterinė medžiaga suteikia minkštumo, šilumą ir patogumą.